Bursa Eşya Depolama

Bursa Eşya Depolama2020-12-28T17:20:07+03:00

Eşya Depolamada Sektörün Lideri Mal Depo

Kalabalık eşya gruplarının muhafaza edilmesi her zaman için sıkıntılı olmuştur ve geniş iç hacme sahip depolarınız yoksa eğer bu eşyaların zamanla yıpranması ve hatta çürümesi söz konusu hale gelecektir. Bursa eşya depolama hizmetleri ile bu alada söz sahibi olmaya devam ediyor ve Mal Depo ailesi olarak siz değerli dostlarımızın eşyalarını da güvenli bir şekilde muhafaza ediyoruz.

Sahip olduğumuz geniş iç hacimli ve güvenli depolar sayesinde eşya sayısı ve boyutu ne olursa olsun en iyi şekilde hizmet sunuyor ve bunu da uygun rakamlar eşliğinde karşınıza çıkartıyoruz. Detaylı bir inceleme yaptığınızda sektörün bir numaralı ismi olduğumuzu sizler de kısa süre içerisinde görecek ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Atılmasını istemediğiniz ve bir süre sonra yeniden kullanıma hazır bir şekilde fayda sağlayacağınızı düşündüğünüz ürünlerinizi Bursa eşya depolama hizmeti ile birlikte sizler de Mal depo ailesine teslim edebilirsiniz.Eşya Depolama Hizmeti Ne Gibi Avantajlar Sunuyor?

  • Kadromuza güveniyoruz. Sektördeki diğer firmaların personelleri ile bir kıyas yapıldığında bu sektörü gerçekten iyi tanıyan ve müşteri ilişkilerini kusursuz bir şekilde yürüten bir personel kadrosuna sahip olduğumuzu sizler de daha net bir şekilde fark etmiş olacaksınız.

  • Güvenlik bizim için en önemli unsurlardan bir tanesidir ve Bursa eşya depolama hizmetlerinde bu detayı da bir adım daha öne taşımayı başarıyoruz. Eşyalarınızın başına herhangi bir şey gelmeyecektir ancak olası bir eksi durumda sorumluluk tamamen bize ait ve mağduriyetinizi de en kısa süre içerisinde gidereceğimizin sözünü veriyoruz.

  • Son olarak fiyatlar konusunda da daha mütevazı bir duruşa sahip olduğumuzu da belirtmek isteriz. Fiyat politikamızı siz değerli dostlarımızdan gelen tavsiyeler üzerine belirlemiş durumdayız ve en ekonomik rakamlar ile depolama hizmeti almanızı mümkün hale getiriyoruz.

Eşya Depolama Hakkında Merak Edilenler:

Bursa eşya depolama hizmetlerini daha geniş bir çerçevede ele almak adına sorularınıza da yanıt vermek istiyoruz…

Çevreye zarar verebilecek ya da tehlike arz eden herhangi bir ürünün, depolarımızda muhafaza edilmesi ne yazık ki mümkün değildir. İllegal olduğu düşünülen ve yasaklı olarak tabir edilen ürünler için de hizmet vermiyoruz. Güvenli bir ortamda kabul edilebilecek her türlü eşya için kapılarımız açık ancak bunun dışındaki ürünler ne yazık ki depolarımızdan içeriye alınmayacaktır.

Kurumsal bir firma olduğumuz için tüm müşterilerimizin yanıtlarına aynı ölçüde ve kalitede yanıt verme taraftarıyız. Randevu taleplerinizi oluşturduğunuz takdirde elbette dilediğiniz zaman eşya sevkiyatı yapabilir ya da eklemelerde bulunabilirsiniz. Personel kadromuz en uygun tarih ve saati sizinle paylaşacak ve gerekli notu alacaktır.

Sözleşmeyi detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz. Yasaklı olmadığı takdirde ticari eşyaların depolanmasında da herhangi bir sorun olmayacaktır. Bu konuda geniş bir yelpazeye sahibiz ve esnek bir tavır sergilediğimizi düşünüyoruz. Sizleri kısıtlamak gibi bir amacımız yok ve uygunluk gösteren her eşyaya depolarımızı açıyoruz.

Bu değişikliği ebat konusunda yapabiliyorsunuz. Yeni eşya getirecek olabilirsiniz ve kiraladığınız oda bu konuda yeterlilik göstermeyebilir. Personel kadromuz ile yapacağınız görüşme neticesinde uygunluk durumuna bağlı olarak ebat değişikliği elbette yapabiliyorsunuz. Az önce de ifade ettiğimiz gibi esnek bir tavır sergiliyor ve sizleri memnun etmek adına elimizden gelenin daha fazlasını ortaya koyuyoruz.

Personel kadromuz ya da web sitelerimizi kullanarak sizler de fiyat talep edebilirsiniz. Bursa eşya depolama hizmeti için gerekli detayları ekibimize ilettiğiniz takdirde saniyeler içerisinde en uygun fiyat çıkartılacak ve tarafınıza iletilecektir. Rakamlar konusunda da daha mütevazı hareket etmeye gayret gösteriyor ve bütçelerinize zarar vermiyoruz.

Yanlış Depolama Uygulamaları

  • “AHŞAP KONTEYNER” şeklinde kiralanmaya çalışılmaktadır.

  • Bu konteynerler (yalıtımsız sandıklar) dış etkilere(haşere, nem, rutubet, çürüme) açık olup, eşyalarınız hızlı bir şekilde bozulmaya uğrar.

  • Ahşap sandığın kendi kokusu ve ortamın kokusu eşyalarınıza siner.

  • Ahşap sandıklar üst üste istiflenerek depolanmaktadır .

  • Bu şekilde sandıklar kırılabilir ve eşyalarınız geri dönülemez zarara uğrayabilir.

  • Kırılma ve sızıntılarda aşağıda kalan sandıklar da kesinlikle bozulmaya ve kalıcı zarara uğrar.

  • Ahşap sandıkların kilitleme düzenekleri oldukça basittir.
Osmangazi Eşya Depolama
Nilüfer Eşya Depolama
İnegöl Eşya Depolama
Yıldırım Eşya Depolama
Yenişehir Eşya Depolama
Kemalpaşa Eşya Depolama


Orhangazi Eşya Depolama
Gemlik Eşya Depolama
Orhaneli Eşya Depolama
Mudanya Eşya Depolama
Kestel Eşya Depolama
İznik Eşya Depolama


Karacabey Eşya Depolama
İnegöl Eşya Depolama
Gürsü Eşya Depolama
Büyükorhan Eşya Depolama
Keles Eşya Depolama