Saklamak istediğiniz bir şey mi var? Bilgilerinizi bırakın size ulaşalım.

ILETISIME GEC

Hakkımızda

Vizyon & Misyonumuz
MalDepo olarak biz; günümüz ticari ve sosyal değişimlerinin getirmiş olduğu esnek depolama alanı ihtiyaçları için pratik çözüm odaklı yaklaşımımızla, konteyner depolayıcılığında müşteri memnuniyetini en ön planda tutmayı hedefliyoruz. Günümüz endüstrisinin ve sosyal yaşantısının kısa vadeli ve acil depolama gereksinimlerine hesaplı ve hızlı çözümler üretmek adına sizlere aylık sürede endüstriyel ve/veya konutsal 33m3 büyüklüğünde saklama alanları temin ediyoruz. Ticari faaliyetlerin özellikle mevsimsel veya dönemsel yoğunluklarında emtia depolama ihtiyaçlarınız için bölgesinde öncü bir çözüm ortağınız olmayı arzuluyoruz. Sosyal yaşam içerisinde ise gerek kentsel dönüşüm gibi zorunlu taşınma durumlarında veya atmak istemediğiniz fakat saklayacak yeriniz olmadığı durumlarda bir telefon uzağınızdayız. Bursa’da 7000 m2 açık alan içerisinde 1500 m2 kapalı alanımız ile hizmetinizdeyiz.
Ayırt Edici Hizmetlerimiz
Bursa’nın İLK aylık oda ebatlarında depo kiralama hizmetine hoş geldiniz..
Kurumsal Belge Arşivleme Hizmeti
Küf, nem, çürümeye ileri ölçüde dayanıklılık
Lokasyon
Tesisimiz Bursa’nın hızla yapılaşan ve kentleşen bölgesi Doğanevler Mahallesindedir. Uzaklık olarak şehir merkezine 10 dk, Yıldırım bölgesine 5-10 dk, Demirtaş’a 5 dk, Nilüfer ilçesine 15 dk, Balat Mahallesi’ne 10 dakikalık sürüş mesafesindedir.
Güvenlik
7/24 güvenlik personeli bulunan, gece gündüz içi ve dışı 5.0 mp(megapixels) yüksek çözünürlüklü IP kameralarla izlenmekte olan tesisimizde; duman dedektörlü akıllı alarm yangın söndürme sistemi, depolama bina tesisimiz içerisinde PRONET marka ses ve hareket algılayıcılı genel merkeze bağlı alarm sistemi bulunmaktadır. Çevresindeki konutsal yapılaşmalarla birlikte Bursa’nın oldukça güvenlikli bir bölgesi olarak öne çıkmaktadır.