Nilüfer eşya depolama ucuz depo alanında son zamanlarda en sık kullanılan ilçelerden biri haline gelmiştir.Bursa ve ilçelerinde ilk ve tek kaliteli depolama firmalarından biri olan Maldepo Depolama firmamız uzman kadrosu ve Avrupa standartlarında ki depoları ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmektedir. Cam eşyalarınız, atmaya kıyamadığınız özel eşyalarınız ev eşyaları ticari mallarınız malzemeleriniz sigortalı olarak depolarımızda korunacaktır. İster iş seyahatine çıkın isterseniz tatil amaçlı olarak eşyalarınız
her türlü yangın, su basması, rutubet ve hırsızlık olaylarına karşı eşyalarınız depolarımızda sigortalanacaktır ve güvenle saklanacaktır.

Hangi Durumlarda Eşya Depolama Hizmetlerinden Yararlanılabilir?

Eşya depolama hizmetleri kaba bir şekilde kişilerin koyacağı bir yer bulamadığı eşyalarını ya da güvenli bir alanda tutulmasını istediği anı değeri bulunan eşyalarını bir alanda saklamak için aldığı hizmetler olmaktadır. Bizler Maldepo ucuz eşya depolama firmamızda bugüne kadar karşılaştığımız durumlarda pek çok farklı sebepleri hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Başta ev tadilatları olmak üzere taşınmak için hazırlık yapan ancak evinde toplanmış haldeki eşyaları tutmak istemeyen kişilerden yurt dışına çıkmak zorunda kalıp evindeki eşya yoğunluğunu bir nebze azaltmak isteyenlere kadar geniş bir alanda hizmetlerimizi sizlerle buluşturabiliyoruz.

Ofis ve iş yerlerinde evrak arşivlemesi büyük problemdir. Arşivlenen eşyaların yenilerine yer açması gerektiği gibi aynı zamanda güven altında tutulmaları herhangi bir zarar görmemesi gerekir. Firmamız Bursa Osmangazi Maldepo eşya depolama hizmetleri kapsamında evraklarınızın arşivlenmesini yapıyor. Başarılı biçimde depolarımızda evraklarınızı muhafaza ediyoruz. Sadece ara sıra kullandığınız ofis ürünleriniz ve bakım için gerekli olan yedek parçaların depolanmasını da yapıyoruz. Hobi veya sanat ürünü olarak ürettiğiniz ürünlerinizi güvenli biçimde depoluyor, dilediğiniz zaman erişebilmenize imkan sunuyoruz. Eşyanızın miktarına göre en uygun depo fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Bursa Maldepo eşya depolama ile Osmangazi semtinde son teknolojik bireysel depolarımız ile eşyalarınızı en güvenilir depolarda muhafaza edeceğiz. Her müşteriye özel kapalı depolarımız, anahtar cebinizde, güvenlik kameralarımız ile alarm sistemiyle müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sigorta ve Doğal Afet Önlemleri

Depolarımız Anadolu Sigorta güvencesi altında her türlü sel, su basması, yangın, hortum, fırtına,hırsızlık, terör, örgütlü suç tehlikelerine karşı Anadolu Sigorta güvencesiyle sigortalıdır.*

 

Güvenlik ve Bakım

Büyük miktarda ev eşyalarının taşınması ve depolanması her zaman zorlu ve maliyetli bir süreç olmuştur ve olmaktadır. Özellikle eşyaların taşımasının yapıldıktan sonra depolanması yıllık bazda yapılan kontratlar sebebiyle maliyetli ve bütçe zorlayıcı olmaktadır. Bursa’da ucuz depolar bulmak ise artık o kadar zor değil! MalDepo olarak biz; kurumlara ve kişilere özel aylık kiralık depolar hizmeti sunmak için Bursa’da depolama tesisi iştiraki gerçekleştirmiş bulunmaktayız. 14 m2 taban alanlı ve 2.30 m yüksekliğe sahip depolarımızda, siz değerli müşterilerimizin eşyalarının doğal yıpratıcı etkenlerden azami derecede korunmasını özellikle düşünerek depolarımızın her birinin arka kısımlarına hava sirkülasyonu yapacak havalandırma menfezleri yaptırdık. Bu sayede ev eşyalarınızın veya ürünlerinizin nem veya çürüme etkenlerinden etkilenmeyeceğine emin olabilirsiniz.