Kişisel ve Kurumsal Eşya Depolama Hizmeti

Yıldırım eşya depolama hizmetlerimiz evlerinizi, iş yerlerinizi karmaşık, sıkışık hale getiren eşyalarınızı güvenli şekilde saklamanızı sağlar. Depolarımızda ev eşyalarınız, ofis eşyalarınızı, parça eşyalarınız, kolilerinizi hijyenik ve korunaklı koşullarda saklayabilirsiniz. Yurt dışı görevine gideceğinizde, şehir dışında eğitime gideceğinizde, ev tadilatı esnasında ve daha aklınıza gelebilecek bütün gereksinimlerde firmamız aracılığıyla eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Bulunduğunuz evden çıkmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Bir anda yeni bir ev bulamamış olabilirsiniz. Günü geçirip yüksek meblağlarda ev kirası ödemektense eşya depolama hizmetlerimizden yararlanabilir, yeni bir ev bulana kadar çok cazip fiyat avantajlarıyla eşyalarınızı depolarımızda tutabilirsiniz. Gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Eşya Depolama Alanları

Firmamız sadece ev eşyalarının değil ofis eşyalarının, spor malzemelerinin, evraklarınızın, hobi ürünlerinizin ve daha depolanabilecek bütün eşyalarınızın güvenli biçimde depolanmasını sağlıyor. Bebek eşya depolama hizmetlerimiz kapsamında iş yerinizde aralıklarla kullanmadığınız eşyalarınızın, arşivlenip kaldırılması gereken evraklarınızın, kayak rüzgâr sörfü gibi mevsimlik spor malzemelerinin, bakım için gerekli olan yedek parçaların depolanmasını talep edebilirsiniz. Uzman kadromuz eşyalarınızın miktarına göre size bir alan tahsili yapar ve 33m3 ( 14m2 )genişlikte depo alanları sunar. aylık, yıllık gibi farklı periyodlarla kiralama yapmanıza olanak tanır.

TOKİ veya deprem bölgelerinde yapılacak konutlar nedeniyle kişiler ya da kurumlar yeni ev ya da iş yerleri için bir süreliğine eşyalarını saklama ihtiyaçları duydukları için genellikle bu böldege ev eşyası depolama talepleri artmış durumda eşya depolama alanları ve depoları bulunan Maldepo Eşya Depolama ile istediğiniz kadar depolama süresini, çok ekonomik fiyatlarda elde edebileceksiniz. Eşyalarınızın kestirilebilir depolama ücretleri için fiyatlandırma sayfamıza bakabileceğiniz gibi,224 2117320 telefonu arayarak  taşıma ve depolama süreci hakkında kısa bir zaman içinde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sigortalı Eşya Depolama

Firmamız bulabileceğiniz en güvenli Yıldırım eşya depolama hizmetini veriyor. Üst düzey güvenlik elamanlarımız ve güvenlik kameralarımızla korunan depolarımızda eşyalarınız özel alanlarda saklanmaktadır. Rutubetsiz bir ortam sunduğumuz için eşyalarınız kesinlikle rutubet, nem almaz. Haşerelere karşı ilaçlanmış ortamlarımızda eşyalarınız kesinlikle haşerelerin, kemirgenlerin zararına uğramaz. Küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı depolarımızda eşyalarınız her zaman, her koşulda güven altında tutulur. Depomuzda eşyalarınız teslim alındığında kapılar kilitlenir ve anahtar sadece size teslim edilir. Bu sayede sizden başka kimse eşyalarınızın bulunduğu depo alanını açamaz. Eşyalarınız her daim sigortalıdır ve aklınız geride kalmadan kendinizi ve eşyalarınızı güvende hissedersiniz. Her türlü yangın, sel, kaza ve hırsızlık durumlarına karşı eşyalarınız sigorta kapsamındadır.